ONLİNE REZERVASYON
Alış Ofisi
İade Ofisi
Alış Tarihi/Saati
İade Tarihi/Saati
+90 532 5147646
+90 532 5147646
+90 532 5147646

Secar Rental

4X4 ARAÇLAR İÇİN UYARI !!!4x4 ARAÇLARIMIZ ANTALYA MERKEZ DE BULUNMAKTADIR. ANTALYA HAVALİMANI VE MERKEZDE BULUNAN OTELLERE ÜCRETSİZ TESLİMATIMIZ BULUNMAKTADIR. ANTALYA MERKEZ DIŞINDAKİ TESLİMATLAR İÇİN UZAKLIK MESAFESİNE GÖRE TESLİMAT ÜCRETİ UYGULANMAKTADIR. LÜTFEN TESLİMAT ÜCRETLERİ İÇİN BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİNİZ.ÖNEMLİ !!!! LÜTFEN OKUYUNUZ TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARI VE ARABA YARIŞLARI (WORLD RALLY KEMER - ANTALYA ) GİBİ ULUSLARARASI ORGANİZASYON TARİ...
Hakkımızda

     Meteor Rent A Car & 4x4 Jeep Servis siz değerli müşterilerimize her türlü vasıta kiralama, 4x4 off road araçları kiralama, VIP araçlarla, minibüs, otobüs vb. vasıtalarla transfer, 4x4 jeep, 4x4 çift kabin pickup´larla doğa safari turları hizmetlerini, deneyimli personeli ve sürekli çoğalan araç filosu ile 1999 yılında Antalya şehir merkezinde kurulmuştur.

 

    Antalya Havalimanına 500 metre kadar yakın bir mesafede sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için 2000 metrekarelik bir araç servis ofisimiz bulunmaktadır. Sizlere en güvenli ve bakımlı araçları sağlamak için firmamız tüm araçlarımız her kiralama başlangıcından önce konusunda deneyimli personelimizce mekanik ve temizlik kontrolünden geçirilir.

 

     İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Trabzon, Kayseri, Nevşehir-Göreme-Ürgüp-Kapadokya gibi  bölgelerde bulunan ofislerimizle sizlere en yakın adreste daha hızlı bir kiralama, kiralama sonrası servisleri ve transfer hizmeti sunmaktayız.

 

    Web sayfalarımızla sizlere verdiğimiz hizmetleri daha kaliteli yapmak istiyoruz ve bizimle ilgili yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz.

 

                                                                                          METEOR RENT A CAR

                                                                                          METİN BULAT

                                                                                          GSM: +90 532 514 76 46

İller Arası Mesafe

544 Km

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea3) in Unknown on line 0